Drodzy Uczniowie i Przedszkolaki, rozpoczynacie dzisiaj nowy rok szkolny 2023/2024.

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2023/2024 nauczycielom, pracownikom administracji, rodzicom, uczniom i przyjaciołom naszych szkół w Gminie Trzebieszów życzymy, aby nadchodzący czas był okresem pomyślnej współpracy, wzajemnej życzliwości oraz licznych sukcesów we wszystkich działaniach.
Rok pracy w szkole to dla uczniów szansa na odkrywanie piękna i poznawanie tajemnic świata, na dorastanie w przyjaznym gronie rówieśników i dorosłych. Dla pedagogów i rodziców to niepowtarzalna okazja, by kształtować wartościowych ludzi, by doskonalić uczniów, ale także pokazywać młodym drogę do szczęśliwego i godnego życia. Życzymy, by dorosłym nie zabrakło w tej ciężkiej pracy odwagi i wytrwałości, a uczniom, by spędzili ten rok z pożytkiem dla siebie i swojego środowiska. Życzymy sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności. Oby osiąganie celów dawało wiele radości, było inspirujące, a także przynosiło jak najlepsze wyniki.

Całej społeczności szkolnej życzymy, aby rok szkolny 2023/2024 był spokojny i bezpieczny!

Ewa Domańska

Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli

Mirosław Szekalis

Wójt Gminy Trzebieszów