aspirant sztabowy Albert Pieniak
 
aspirant sztabowy Albert Pieniak
 
Obsługuje rejon gminy gminy Trzebieszów – miejscowości  Celiny, Gołowierzchy, Nurzyna, Świercze, Wólka Konopna.

Informacje dotyczące realizacji planu działania priorytetowego rejonu numer 9

Informacje dotyczące realizacji planu działania priorytetowego rejonu numer 9 (dokument tekstowy)

 
Kontakt osobisty: Komenda Powiatowa Policji w Łukowie
ulica Międzyrzecka 9 pokój numer 36
telefon 47 814 72 31
telefon komórkowy 734 406 137
 
 
„Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Państwu kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki należy dzwonić pod numer alarmowy 997 lub 112 albo stacjonarny oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Łukowie – 47 8147 210”.
 
 
aspirant Adrian Gryczka
 
aspirant Adrian Gryczka
 
Obsługuje rejon gminy Trzebieszów  – miejscowości: Dębowica, Szaniawy Matysy, Szaniawy Poniaty.
 
 

Kontakt osobisty: Komenda Powiatowa Policji w Łukowie
ul. Międzyrzecka 9 pokój numer 46

telefon 47 814 72 59
telefon komórkowy 734 406 154
 
 
„Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Państwu kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki należy dzwonić pod numer alarmowy 997 lub 112 albo stacjonarny oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Łukowie – 47 8147 210”.
 
 
aspirant sztabowy Mariusz Dębowski
 
aspirant sztabowy Mariusz Dębowski
 
 
Obsługuje rejon gminy Trzebieszów – miejscowości: Dębowierzchy, Jakusze, Karwów, Kurów, Leszczanka, Mikłusy, Płudy, Popławy-Rogale, Trzebieszów, Trzebieszów Pierwszy, Trzebieszów Drugi, Trzebieszów Kolonia, Trzebieszów Czwarty, Wierzejki,Wylany, Zaolszynie, Zembry.
 
 

Kontakt osobisty: Komenda Powiatowa Policji w Łukowie
ulica Międzyrzecka 9 pokój numer 44

telefon 47 814 72 28
telefon komórkowy 734 406 132

e-mail : [email protected]

 
„Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Państwu kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki należy dzwonić pod numer alarmowy 997 lub 112 albo stacjonarny oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Łukowie – 47 8147 210”.