Inwestycje

ROK 2018

 

 

 


Nurzyna aktywizacja wokół oczka

Zmieniamy się dla WAS. Remont Drogi w Szaniawach.

VIDEO: Droga Wierzejki-Trzebieszów – stan na koniec sierpnia 2016 w trakcie remontu

Przebudowa drogi gminnej polegająca na budowie ścieżki rowerowej, chodników, odwodnienia drogi, remontu chodników, zatoki autobusowej, przebudowy skrzyżowania w miejscowości Szaniawy-Poniaty.
Gmina Trzebieszów realizuje projekt: Przebudowa drogi gminnej polegająca na budowie ścieżki rowerowej, chodników, odwodnienia drogi, remontu chodników, zatoki autobusowej, przebudowy skrzyżowania w miejscowości Szaniawy-Poniaty. Finansowany jest on ze środków Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016-2019. Wartość całej inwestycji wynosi: 1 217 226,87 zł. WIĘCEJ

 
Remont drogi Trzebieszów-Wierzejki
– Owocna współpraca z Powiatem Łukowskim.
Remont drogi powiatowej Trzebieszów ? Wierzejki to owoc dobrej współpracy władz Gminy Trzebieszów z Zarządem Powiatu Łukowskiego.  Jest to jedna z ważniejszych dróg na terenie gminy, która stanowi ważny szlak komunikacyjny dla  największych lokalnych przedsiębiorców. W ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016-2020? powiat łukowski otrzymał dofinansowanie w wysokości niemal 2,5 mln zł, na remonty dróg powiatowych, z czego część tej kwoty została przeznaczona na remont drogi powiatowej w naszej gminie.  Gmina Trzebieszów zgodnie z uchwałą Rady Gminy Trzebieszów przeznaczyła na ten cel kwotę 750 000 zł  w tegorocznym budżecie.
FOTOGALERIA

Nowe ciągi piesze przy drodze wojewódzkiej. Położenie nowych ciągów pieszych przy drodze wojewódzkiej w Trzebieszowie Drugim, przy szkole Podstawowej i przy kościele.

NOWE BARIERKI PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ W TRZEBIESZOWIE. Bezpieczeństwo dzieci przede wszystkim. Bezpieczeństwo naszych dzieci przede wszystkim. W ostatnich dniach można zauważyć nowe barierki przy Szkole Podstawowej w Trzebieszowie. Wszytko po to, aby nasze dzieci były bezpieczniejsze przy drodze wojewódzkiej, która przebiega przez nasza gminę.


Skip to content