Komisarz Wyborczy w Lublinie IV

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych na obszarze właściwości Gminy Trzebieszów

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Trzebieszowie, Trzebieszów Drugi 94A, 21-404 Trzebieszów:

1.

Michał Muszyński, zgłoszony przez KWW UCZCIWE WYBORY, zam. Przychody - Przewodniczący

2.

Katarzyna Hryciuk, zgłoszona przez KW POLSKA LEWICA, zam. Trzebieszów - Zastępca Przewodniczącego

3.

Jan Leon Izdebski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Leszczanka - Członek

4.

Anna Mączyńska, zgłoszona przez KWW BP, zam. Nurzyna - Członek

5.

Piotr Paweł Pawlik, zgłoszony przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Trzebieszów Drugi - Członek

6.

Michał Sierakowski, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Wagram - Członek

7.

Luiza Wysokińska, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Trzebieszów Drugi - Członek

8.

Sylwia Natalia Wysokińska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Szaniawy-Poniaty - Członek

9.

Wiesław Zdanowski, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Leszczanka - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Szkoła Podstawowa w Mikłusach, Mikłusy 37, 21-404 Trzebieszów:

1.

Sebastian Krasuski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Zembry - Przewodniczący

2.

Franciszek Rola, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Zaolszynie - Zastępca Przewodniczącego

3.

Mariola Płudowska, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Kurów - Członek

4.

Rafał Śledź, zgłoszony przez KW NORMALNY KRAJ, zam. Trzebieszów-Kolonia - Członek

5.

Marianna Wysokińska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Jakusze - Członek

6.

Zenon Wysokiński, zgłoszony przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Trzebieszów Drugi - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Szkoła Podstawowa w Celinach, Celiny 86, 21-404 Trzebieszów:

1.

Bożena Maria Dębowska, zgłoszona przez KWW BP, zam. Dębowica - Przewodniczący

2.

Agata Celińska-Spodar, zgłoszona przez KWW POLSKA SOCJALNA, zam. Celiny - Zastępca Przewodniczącego

3.

Aleksandra Izdebska, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Dębowica - Członek

4.

Ilona Korlaga, zgłoszona przez KW NORMALNY KRAJ, zam. Trzebieszów Drugi - Członek

5.

Halina Kowalczyk, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Popławy-Rogale - Członek

6.

Leszek Krasuski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Celiny - Członek

7.

Zygmunt Krasuski, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Gołowierzchy - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębowicy, Dębowica 70, 21-404 Trzebieszów:

1.

Magdalena Kajda, zgłoszona przez KW NORMALNY KRAJ, zam. Trzebieszów Pierwszy - Przewodniczący

2.

Paulina Syga, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Nurzyna - Zastępca Przewodniczącego

3.

Jan Waldemar Mościcki, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Nurzyna - Członek

4.

Marek Stanisław Nurzyński, zgłoszony przez KW POLSKA LEWICA, zam. Dębowica - Członek

5.

Piotr Rola, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Dębowica - Członek

6.

Tadeusz Kazimierz Rola, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Nurzyna - Członek

7.

Danuta Teresa Siemionek, zgłoszona przez KWW BP, zam. Dębowica - Członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Szkoła Podstawowa w Szaniawach, Szaniawy-Matysy 4, 21-404 Trzebieszów:

1.

Agnieszka Sobiczewska, zgłoszona przez KW NORMALNY KRAJ, zam. Szaniawy-Poniaty - Przewodniczący

2.

Joanna Wysokińska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Szaniawy-Poniaty - Zastępca Przewodniczącego

3.

Krystian Gałecki, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Strzyżew - Członek

4.

Leszek Goławski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Szaniawy-Poniaty - Członek

5.

Karolina Grochowska, zgłoszona przez KW POLSKA LEWICA, zam. Łuków - Członek

6.

Patryk Kurowski, zgłoszony przez KW PRAWICA, zam. Szaniawy-Poniaty - Członek

7.

Agnieszka Mikołajczuk, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Szaniawy-Poniaty - Członek

8.

Krzysztof Szczygielski, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Szaniawy-Matysy - Członek

9.

Urszula Sztukiewicz, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Szaniawy-Matysy - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie, Trzebieszów Drugi 31, 21-404 Trzebieszów:

1.

Katarzyna Maria Wysokińska, zgłoszona przez KW POLSKA LEWICA, zam. Celiny - Przewodniczący

2.

Zbigniew Goławski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Szaniawy-Poniaty - Zastępca Przewodniczącego

3.

Jagoda Magdalena Boboń, zgłoszona przez KWW BP, zam. Trzebieszów Drugi - Członek

4.

Agata Kowalczyk, zgłoszona przez KWW POLSKA SOCJALNA, zam. Popławy-Rogale - Członek

5.

Sylwia Kinga Mościcka, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Trzebieszów-Kolonia - Członek

6.

Kamil Olek, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Łuków - Członek

7.

Grzegorz Sierpień, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Karwów - Członek

8.

Małgorzata Śledź, zgłoszona przez KW NORMALNY KRAJ, zam. Trzebieszów Drugi - Członek

9.

Elżbieta Wysokińska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Wierzejki - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Szkoła Podstawowa w Jakuszach, Jakusze 56, 21-404 Trzebieszów:

1.

Ewa Anna Wysokińska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Jakusze - Przewodniczący

2.

Katarzyna Klaudia Zdanowska, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Wierzejki - Zastępca Przewodniczącego

3.

Marek Izdebski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Popławy-Rogale - Członek

4.

Ilona Katarzyna Oleszczuk, zgłoszona przez KWW BP, zam. Dębowica - Członek

5.

Stanisława Parafian, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Trzebieszów Pierwszy - Członek

6.

Elżbieta Płudowska, zgłoszona przez KWW UCZCIWE WYBORY, zam. Kurów - Członek

7.

Zofia Szczygielska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Szaniawy-Matysy - Członek